Dragon Ball Adventures

2000 lat po wydarzeniach z serii Gt zaczyna się akcja tego forum.Goku oraz reszta wojowników Z już nie żyją z powodów naturalnych lub poprzez śmiertelną walkę z wrogiem. W tym czasie na ziemi panuje pokuj ale zło na pewno jeszcze powróci na błękitną planetę i twoja w tym głowa aby je odeprzeć. A więc młody wojowniku trenuj, ucz się nowych technik oraz zdobywaj doświadczenie i pamięta że licho nie będzie spało wiecznie.

Ogłoszenie

Forum w budowie

#1 2011-08-27 19:29:11

Cloud

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 8
Punktów :   

KP Cloud`a

Imię i nazwisko: Cloud Strife

Rasa: Saiyan

Wiek: 21 lat

Wzrost: 167 cm

Waga: 68 kg

Płeć: Mężczyzna

Wygląd: Cloud jest średniego wzrostu chociaż przez większość ludzi uznawany jest za wysokiego z muskularną budową której pozazdrościć mógłby mu nie jeden mag. Posiada kolczaste, półdługie blond włosy i niebieskie jak bezchmurne niebo oczy, patrzące bystro na świat. Zazwyczaj ubiera się na czarno w bluzkę z jednym długim a drugim krótkim rękawem oraz w buty przypominające glan.Na plecach nosi miecz który dostał od nieżyjącego przyjaciela.Jego dłonie zdobią czarne skórzane rękawiczki.

Charakter: Cloud jest spokojny i cichy ale gdy go coś rozgniewa potrafi zniszczyć wszystko.Zazwyczaj planuje każdy swój rucha ale potrafi też być spontaniczny. Jego największymi zaletami jest Optymizm i wiara w przyjaciół których chce chronić nawet za cenę własnego życia.

Historia: Cloud został wysłany na ziemię z planety "Nowa Vegeta" na której osiedlili się sayanie.Chłopak po lądowaniu na ziemi był bardzo zły i destrukcyjny jednak po przegranym pojedynku z mistrzem sztuk walki postanowił przemyśleć swoje zachowanie.Od tamtej pory trenował pod jego okiem aż w końcu pokonał go ale nie wrócił na stronę zła tylko pozostał ze swoim mistrzem.Po kilku latach Cloud wyruszył na podróż dookoła świata kiedy nagle natknąłem się na świętą wieżę.Kiedy wdrapałem się na jej szczyt spotkałem tam białego kota Karina.Po pięcioletnim treningu pod jego okiem ten oznajmił mi że ktoś chce się ze mną spotkać a tą osobą jest Kami-Sama.Ruszyłem do rajskiego pałacu i tam trenowałem do dzisiejszego dnia...

Specjalizacja: Wojownik

Doświadczenie: 0

Poziom doświadczenia: 1

Ekwipunek: Fusion Sword

Umiejętności:

Statystyki:

Siła: 5
Wytrzymałość:6
Moc:8
Szybkość:5


Energia Ki: 500
Punkty Mocy: 60
Punkty Życia: 60 HP.
Pieniądze: 150 zeni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wkpf.pun.pl www.fleszdance.pun.pl www.pogadanki17.pun.pl www.miniwwe.pun.pl www.klasati.pun.pl